dotcomwebdesign.com

Zīmogu izgatavošana > Laminēšana

Laminēšana

Piedāvājam laminēšanu:
Dokumentu, izdruku, drukas darbu, diplomu, ēdienkaršu, instrukciju,  identifikācijas kartes, caurlaižu un citu darbu laminēšanu. Ir iespējama laminēšana kabatiņās vai no ruļļa.

Priekšrocība laminēšanai kabatiņās - ātrums, nelielus daudzumus varam ielaminēt uz vietas. Malas ir sakausētas un tādēļ garantē ūdens un mitruma aizsardzību. Pārsvara kabatiņā ir noteikti standarta izmēri. Ir iespējams sagriezt pēc individuāla izmēra.

   

Laminēšanu no ruļļiem pārsvarā izmanto tādai poligrāfijas produkcijai, kā vizītkartēm, vākiem, diplomiem, plakātiem, uzlīmēm un citiem darbiem. Malas darbiem nav aizvērtas, bet varam noapaļot asos stūrīšus. Ir pieejamas matētas, glancētas plēves, dažādi izmēri, biezumi. Visplānākās plēves kalpos kā aizsardzība virsmai un izskatam, bet biezāks lamināts nodrošina izdrukām papildus biezumu un cietību neatkarīgi no papīra biezuma. Glancēts lamināts piešķir lielāku krāsu spilgtumu, košumu un kontrastu, bet matēts īpašu izskatu, patīkams taustei un novērš gaismas atspīdumus. Laminēšanu no ruļļiem cenas šeit: www.srgb.lv/pecapstrades-darbiLaminēšanas kabatas1 gab.10 gab.50 gab.100 gab.
Laminēšana A3Laminēšana A4, glancēts 200 mkr.Laminēšana A4, glancēts 250 mkr.Laminēšana A5Laminēšana A6Laminēšana A7Cena ar 21% PVN200 mkr. = 100 + 100 mkr.250 mkr. = 125 + 125 mkr.
   Interneta veikals un katalogs:
https://www.komplekts.lv


Mājas lapas informācijas kopēšana un pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.